Tietoa tuotteesta Espressolasi Dila 130 ml, K=8 cm, hinta 2 kpl
| GTIN | 4099671057648 |
| COLOR | Kirkas |
| Korkeus | 8 cm |
| Tilavuus | 130 ml |
| Halkaisija | 6.7 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Lasi |
| COLORSPACE | Kirkas |
| Tuotetyyppi | Kahvilasi |
| Mitat | 6.7x8 cm (HxK) |
| Tuotetyyppi | Espresso glasses |
| Tyylimaailma | Moderni klassikko |
| Kestävä kehitys | -, - |
| Materiaalitiedot | Borosilikaattilasi |
| Tuotteen ominaisuudet | Mikroaaltouunin kestävä, Konepesun kestävä, Lämmönkestävä |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
