Tietoa tuotteesta Puualusta kahvalla Rusty, LxSxK 32,5x19,5x1,2 cm, pyökki
| GTIN | 4099671046284 |
| COLOR | Pyökki |
| Muoto | suorakaide |
| Leveys | 19.5 cm |
| Korkeus | 1.2 cm |
| Pituus | 32.5 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Puu |
| pinottava | Kyllä |
| COLORSPACE | Ruskea |
| Tuotetyyppi | Buffet |
| Mitat | 32.5x19.5x1.2 cm (PxLxK) |
| Tuotetyyppi | Food boards |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Kestävä kehitys | -, - |
| Materiaalitiedot | Pyökki, Akaasia |
| Kokoonpanomalli | Lasermerkintä muut, kappale |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
