- Olet täällä: Etusivu »
Tietoa tuotteesta Reikäkauha, 10x40,5 cm (HxP)
| COLOR | hopea |
| Pituus | 40.5 cm |
| Halkaisija | 10 cm |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| COLORSPACE | hopea |
| Tuotetyyppi | Keittiövälineet ja tarvikkeet |
| Mitat | 10x40.5 cm (HxP) |
| Tuotetyyppi | Cooking utensils |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Materiaali (kahva) | Ruostumaton teräs 18/10 |
| Tuotteen ominaisuudet | Ruostumaton |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
