Tietoa tuotteesta GN-paistopelti, matala reuna, hiiliteräs, LxSxK=53x32,5x1 cm
| GTIN | 4099671051042 |
| COLOR | Musta |
| Muoto | suorakaide |
| Leveys | 32.5 cm |
| Korkeus | 1 cm |
| Pituus | 53 cm |
| Materiaali | Teräs |
| COLORSPACE | Musta |
| Tuotetyyppi | Leivinpellit ja -ritilät |
| Mitat | 53x32.5x1 cm (PxLxK) |
| Tuotetyyppi | Baking trays |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Materiaalitiedot | Teräs |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
