- Olet täällä: Etusivu »
Tietoa tuotteesta Teroituspuikko Messina, terän pituus 23 cm
| GTIN | 4099671045034 |
| COLOR | Musta, hopea |
| Pituus | 31 cm |
| Materiaali | Sekoitemateriaali |
| COLORSPACE | Musta |
| Tuotetyyppi | Kitchen utensils |
| Terän pituus | 23 cm |
| Mitat | 31 cm (L) |
| Tuotetyyppi | Lisätarvikkeet |
| Terän materiaali | Ruostumaton teräs |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Materiaali (kahva) | Muovi |
| Materiaalitiedot | chrome-molybdenum-vanadium steel, plastic |
| Terän materiaali | Kromi-molybdeeni-vanadiiniteräs |
| Kahvan materiaali | Muovi |
| Tuotteen ominaisuudet | Ruostumaton |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
