Tietoa tuotteesta Terästarjotin Sektion, 53x32,5x1,5 cm (LxSxK)
| GTIN | 4004133111196 |
| COLOR | hopea |
| Muoto | suorakaide |
| Leveys | 32.5 cm |
| Korkeus | 1.5 cm |
| Pituus | 53 cm |
| Materiaali | Ruostumaton teräs 18/10 |
| pinottava | Kyllä |
| COLORSPACE | hopea |
| Tuotetyyppi | Tarjottimet |
| Mitat | 53x32.5x1.5 cm (PxLxK) |
| Tuotetyyppi | Tarjottimet |
| Tyylimaailma | Moderni klassikko |
| Materiaalitiedot | Ruostumaton teräs 18/10 |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
