Tietoa tuotteesta Dippikippo Odara, 30 ml, 5x3 cm (HxK), valkoinen, hinta 12 kpl
| GTIN | 4099671029683 |
| COLOR | Valkoinen |
| Muoto | pyöreä |
| Korkeus | 3 cm |
| Tilavuus | 30 ml |
| Halkaisija | 5 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Posliini |
| pinottava | Kyllä |
| COLORSPACE | Valkoinen |
| Nettopaino | 0.07 kg |
| Tuotetyyppi | Kulho |
| Mitat | 5x3 cm (HxK) |
| Tuotetyyppi | Miniastiat |
| Tyylimaailma | Simppeli ja tyylikäs |
| Kestävä kehitys | -, - |
| Alaosan halkaisija | 3.3 cm |
| Materiaalitiedot | Posliini |
| Tuotteen ominaisuudet | Uunin kestävä, Mikroaaltouunin kestävä, Konepesun kestävä |
| Kokoonpanomalli | Painatus ja kaiverrus esineet, pakkaus |
Yhteensopivia tuotteita
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
