Tietoa tuotteesta Liuskekivilaatta Colwood, LxSxK=12,8x12,8x0,5 cm
| GTIN | 4099671058058 |
| COLOR | Musta |
| Muoto | Neliö |
| Leveys | 12.8 cm |
| Korkeus | 0.5 cm |
| Pituus | 12.8 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Liuskekivi |
| pinottava | Kyllä |
| COLORSPACE | Musta |
| Tuotetyyppi | Buffet |
| Mitat | 12.8x12.8x0.5 cm (PxLxK) |
| Tuotetyyppi | Platters |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Materiaalitiedot | Liuskekivi |
| Kokoonpanomalli | Lasermerkintä muut, kappale |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
