Tietoa tuotteesta Teline ranskalaisille Namu, musta, 12x12x16,5 cm (LxSxK)
| GTIN | 4099671047021 |
| COLOR | Musta |
| Muoto | pyöreä |
| Korkeus | 16.5 cm |
| Halkaisija | 12 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Metalli |
| COLORSPACE | Musta |
| Mitat | 12x16.5 cm (HxK) |
| Tuotetyyppi | Lisätarvikkeet |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Kestävä kehitys | - |
| Materiaalitiedot | Jauhemaalattu metalli |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
