Tietoa tuotteesta Lautaskasetti K=29,5 cm, lautasen max ø 20cm, 30-35 lautasta
| GTIN | 4099671065087 |
| COLOR | Valkoinen |
| Korkeus | 29.5 cm |
| Kapasiteetti | 35 lautasta |
| Halkaisija | 21.5 cm |
| Materiaali | Teräs |
| COLORSPACE | Valkoinen |
| Mitat | 21.5x29.5 cm (HxK) |
| Tuotetyyppi | Plate dispenser |
| Sisähalkaisija | 19.5 cm |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Materiaalitiedot | Teräs |
Yhteensopivia tuotteita
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
