Tietoa tuotteesta Menualusta klipsillä Lenio, antrasiitti, LxK=23x32 cm
| GTIN | 4099671022264 |
| Koko | A4 |
| COLOR | Antrasiitti |
| Leveys | 23 cm |
| Korkeus | 32 cm |
| Materiaali | Paperi / kartonki |
| COLORSPACE | Harmaa |
| Mitat | 23x32 cm (LxK) |
| Tuotetyyppi | Ruokalistat |
| Välilehtien kiinnitys | Mappi puristimella |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Kestävä kehitys | - |
| Materiaalitiedot | Pahvi |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
