Tietoa tuotteesta GN-astia TRIGNO 1/1-200 mm, 26,4 L, Tritan (co-polyesteri)
| GTIN | 4099671138705 |
| Koko | GN 1/1 |
| COLOR | Kirkas |
| Syvyys | 20 cm |
| Leveys | 32.5 cm |
| Pituus | 53 cm |
| Tilavuus | 26.4 l |
| Materiaali | Muovi |
| COLORSPACE | Kirkas |
| Tuotetyyppi | GN-astiat |
| Mitat | 53x32.5x20 cm (PxLxS) |
| Tuotetyyppi | GN-astia / GN-vuoka |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| GN-astian koko | 53x32.5 cm (PxL) |
| Materiaalitiedot | Tritan |
| Lämpötilakestävyys (max) | 90 °C |
| Lämpötilakestävyys (min) | -40 °C |
Yhteensopivia tuotteita
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
