Tietoa tuotteesta Pöytälevy ravintolaan Torres 80x80 cm, massiivipuuta, antiikkitammi harmaa
| GTIN | 4099671098146 |
| Paraben pitoisuus | FSC-certified |
| COLOR | Antiikki tammi, Harmaa |
| Muoto | Neliö |
| Leveys | 80 cm |
| Korkeus | 3 cm |
| Pituus | 80 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Puu |
| Sertifioitu | FSC-sertifioitu |
| COLORSPACE | Ruskea |
| Nettopaino | 15.9 kg |
| Tuotetyyppi | Pöytälevyt ja pöydänjalat |
| Mitat | 80x80x3 cm (PxLxK) |
| Tuotetyyppi | Pöytälevyt |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Kestävä kehitys | -, - |
| Materiaalitiedot | Massiivipuu |
| Toimitusmuoto | Osittain koottu |
| Käyttöympäristö | Sisäkäyttöön |
| Tuotteen ominaisuudet | Naarmuuntumista hyvin kestävä |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
