Tietoa tuotteesta Pöytälevy ravintolaan Spesso, laminaatti, 68x68 cm, tammi luonnollinen
| GTIN | 4099671025036 |
| Paraben pitoisuus | Made in Germany, With ABS edge protection, Lämmönkestävä |
| COLOR | Tammi, Luonnollinen |
| Muoto | Neliö |
| Leveys | 68 cm |
| Pituus | 68 cm |
| Materiaali | Komposiitti |
| Paksuus | 38 mm |
| COLORSPACE | Monivärinen |
| Nettopaino | 11.6 kg |
| Tuotetyyppi | Pöytälevyt ja pöydänjalat |
| Mitat | 68x68 cm (PxL) |
| Tuotetyyppi | Pöytälevyt |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Kestävä kehitys | -, - |
| Materiaalitiedot | Korkeapainelaminaatti |
| Toimitusmuoto | Osittain koottu |
| Käyttöympäristö | Sisäkäyttöön |
| Tuotteen ominaisuudet | Lämmönkestävä, Lämpöshokin kestävä, Naarmuuntumista hyvin kestävä |
Yhteensopivia tuotteita
-
Pöydänjalka ravintolaan Fino, korkeus 72 cm, musta
-
Terassipöydänjalka Jaro, taittuva, 45x45x72 cm (LxPxK), musta
-
Pöydänjalka ravintolaan Solenzo, valurauta, korkeus 72 cm, musta
-
Pöydänjalka ravintolaan Fino, korkeus 72 cm, musta
-
Pöydänjalka ravintolaan Quarto, korkeus 72 cm, musta
-
Pöydänjalka ravintolaan Barock, korkeus 72 cm, musta
-
Pöydänjalka ravintolaan Rondo, 55x72 cm, musta
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
