Tietoa tuotteesta Pöytätabletti Fuego, vaalean ja tummanruskea, 45x30 cm
| GTIN | 4099671070333 |
| COLOR | Vaaleanruskea, Tummanruskea |
| Muoto | suorakaide |
| Leveys | 30 cm |
| Pituus | 45 cm |
| Kuvio | Kuvioimaton |
| Grammapaino | 820 g/m² |
| Materiaali | Muovi |
| COLORSPACE | Monivärinen |
| Tuotetyyppi | Pöytätabletti |
| Mitat | 30x45 cm (LxP) |
| Tuotetyyppi | Pöytätabletti |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Kestävä kehitys | - |
| Materiaalitiedot | 70 % polyvinyl chloride, 30 % polyester |
| Hoito-ohjeet | Peseminen kielletty |
| Käyttöympäristö | Sisäkäyttöön |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
