Tietoa tuotteesta Pöytätabletti Tedico, ruskea, 44x32,5 cm, hinta 6 kpl
| GTIN | 4099671066039 |
| COLOR | Ruskea |
| Muoto | suorakaide |
| Leveys | 32.5 cm |
| Pituus | 44 cm |
| Kuvio | Kuvioimaton |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Grammapaino | 1150 g/m² |
| Materiaali | Keinonahka |
| COLORSPACE | Ruskea |
| Tuotetyyppi | Pöytätabletti |
| Mitat | 32.5x44 cm (LxP) |
| Tuotetyyppi | Pöytätabletti |
| Tyylimaailma | Moderni klassikko |
| Materiaalitiedot | 100 % imitation leather |
| Hoito-ohjeet | Peseminen kielletty |
| Kokoonpanomalli | Logobrodeeraus tekstiili, pakkaus |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
