Tietoa tuotteesta Pöytätabletti Shana, ruskea/taupe, 45x30 cm, hinta 6 kpl
| GTIN | 4099671120199 |
| COLOR | Ruskea, Taupe |
| Muoto | Ovaali |
| Leveys | 30 cm |
| Pituus | 45 cm |
| Kuvio | Kuvioimaton |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Keinonahka |
| COLORSPACE | Monivärinen |
| Tuotetyyppi | Pöytätabletti |
| Mitat | 30x45 cm (LxP) |
| Tuotetyyppi | Pöytätabletti |
| Tyylimaailma | Moderni klassikko |
| Materiaalitiedot | 100 % imitation leather |
| Kokoonpanomalli | Painatus ja kaiverrus esineet, pakkaus |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
