Tietoa tuotteesta Pöytätabletti Puris, antrasiitti, 45x33 cm, hinta 2 kpl
| GTIN | 4099671065773 |
| COLOR | Antrasiitti |
| Leveys | 33 cm |
| Pituus | 45 cm |
| Kuvio | Kuvioimaton |
| Grammapaino | 700 g/m² |
| Materiaali | mikrokuitu |
| COLORSPACE | Harmaa |
| Pyyhittävä | Kyllä |
| Tuotetyyppi | Pöytätabletti |
| Mitat | 33x45 cm (LxP) |
| Tuotetyyppi | Pöytätabletti |
| Tyylimaailma | Klassikko |
| Kestävä kehitys | - |
| Materiaalitiedot | 75 % polyvinyl chloride, 25 % polyester |
| Hoito-ohjeet | Käsinpesu max 40 °C, Älä klooraa tai valkaise, Kuivapesu kielletty |
| Tekstiilin viimeistely | Pyyhittävä, Helppohoitoinen |
| Käyttöympäristö | Sisäkäyttöön, Ulkokäyttöön |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
