Tietoa tuotteesta Servetti Luxury, kiivi, 40x40 cm, hinta 50 kpl
| GTIN | 4099671045232 |
| COLOR | Kiivi |
| Leveys | 40 cm |
| Pituus | 40 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Sekoitekangas |
| COLORSPACE | Vihreä |
| Tuotetyyppi | Lautasliinat |
| Mitat | 40x40 cm (LxP) |
| Tuotetyyppi | Paperiservetit |
| Tyylimaailma | Moderni klassikko |
| Kestävä kehitys | -, - |
| Materiaalitiedot | Sekoitekangas |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
