Tietoa tuotteesta Tarjoilijan farkku esiliina Melek 60x80 cm (PxL), denim
| GTIN | 4099671018267 |
| Paraben pitoisuus | 100% puuvilla, Patch pocket in two sections, including pen pockets, Straps made from outer fabric, Low-crease material, Extremely easy to iron |
| COLOR | Denim |
| Leveys | 80 cm |
| Pituus | 60 cm |
| Kuvio | Kuvioimaton |
| Kudonta | Denim |
| Materiaali | puuvilla |
| Käyttäjäryhmä | Unisex |
| COLORSPACE | Sininen |
| Tuotetyyppi | Pitkät esiliinat ja esiliinat |
| Mitat | 60x80 cm (PxL) |
| Tuotetyyppi | Esiliinat |
| Tyylimaailma | Trendikäs |
| Kestävä kehitys | - |
| Materiaalitiedot | 100 % puuvilla |
| Hoito-ohjeet | Pesu 40 °C, Älä klooraa tai valkaise, Hellävarainen rumpukuivaus, Silitys 150 °C, Kuivapesu kielletty |
| Kokoonpanomalli | Logobrodeeraus tekstiili, kappale |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
