Tietoa tuotteesta Kori Igato beige, polypropyleeni, HxK 16x8 cm, hinta 4 kpl
| GTIN | 4099671096807 |
| COLOR | Beige |
| Muoto | pyöreä |
| Korkeus | 8 cm |
| Halkaisija | 16 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Muovi |
| pinottava | Kyllä |
| COLORSPACE | Beige |
| Mitat | 16x8 cm (HxK) |
| Tuotetyyppi | Korit |
| Tyylimaailma | Simppeli ja tyylikäs |
| Kestävä kehitys | - |
| Materiaalitiedot | Polypropeeni |
| Tuotteen ominaisuudet | Konepesun kestävä |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
