- Olet täällä: Etusivu »
Tietoa tuotteesta Punaviinilasi Elegance, 245 ml, 16,9 cm (K), hinta 12 kpl
| GTIN | 0026102763285 |
| COLOR | Kirkas |
| Korkeus | 16.9 cm |
| Tilavuus | 245 ml |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Lasi |
| COLORSPACE | Kirkas |
| Tuotetyyppi | Viinilasit |
| Halkaisija (max) | 7.3 cm |
| Yläosan halkaisija | 6.6 cm |
| Mittaviiva | Ilman |
| Mitat | 6.6x16.9 cm (HxK) |
| Tuotetyyppi | Punaviinilasit |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Kestävä kehitys | -, -, - |
| Materiaalitiedot | Lasi |
| Tuotteen ominaisuudet | Konepesun kestävä |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
