- Olet täällä: Etusivu »
Tietoa tuotteesta Punaviinilasi Impulse, 540 ml, 22 cm (K), hinta 6 kpl
| GTIN | 8710964152081 |
| COLOR | Kirkas |
| Korkeus | 22 cm |
| Tilavuus | 540 ml |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Lasi |
| COLORSPACE | Kirkas |
| Tuotetyyppi | Viinilasit, Aperol glass |
| Halkaisija (max) | 8.8 cm |
| Yläosan halkaisija | 6.7 cm |
| Mittaviiva | Ilman |
| Mitat | 6.7x22 cm (HxK) |
| Tuotetyyppi | Punaviinilasit |
| Tyylimaailma | Moderni klassikko |
| Kestävä kehitys | -, -, - |
| Materiaalitiedot | Lasi |
| Tuotteen ominaisuudet | Konepesun kestävä |
| Kokoonpanomalli | Painatus ja kaiverrus esineet, pakkaus |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
