- Olet täällä: Etusivu »
Tietoa tuotteesta Paistoritilä Apace GN 1/1, 53x32,5 cm
| GTIN | 4099671025609 |
| COLOR | Ruostumaton teräs |
| Muoto | suorakaide |
| Leveys | 32.5 cm |
| Korkeus | 0.5 cm |
| Pituus | 53 cm |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| COLORSPACE | hopea |
| Tuotetyyppi | Leipomotarvikkeet |
| Mitat | 53x32.5x0.5 cm (PxLxK) |
| Tuotetyyppi | GN-tarjottimet |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Kestävä kehitys | - |
| Materiaalitiedot | Ruostumaton teräs |
Yhteensopivia tuotteita
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
