Tietoa tuotteesta Metalliritilä buffetjärjestelmien karahvitelineeseen
| GTIN | 4099671023261 |
| COLOR | hopea |
| Leveys | 10.9 cm |
| Korkeus | 0.3 cm |
| Pituus | 46.5 cm |
| Materiaali | Ruostumaton teräs 18/10 |
| COLORSPACE | hopea |
| Tuotetyyppi | Buffet |
| Mitat | 46.5x10.9x0.3 cm (PxLxK) |
| Tuotetyyppi | Buffet accessories |
| Tyylimaailma | Moderni klassikko |
| Kestävä kehitys | - |
| Materiaalitiedot | Ruostumaton teräs 18/10 |
Yhteensopivia tuotteita
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
