Tietoa tuotteesta Lautanen ovaali Sidina, 31x23,5 cm (LxS), harmaa, hinta 6 kpl
| GTIN | 4099671113399 |
| COLOR | Harmaa |
| Muoto | Ovaali |
| Leveys | 23.5 cm |
| Korkeus | 3.1 cm |
| Pituus | 31 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Posliini |
| pinottava | Kyllä |
| COLORSPACE | Harmaa |
| Nettopaino | 1.048 kg |
| Tuotetyyppi | Lautanen |
| Mitat | 31x23.5x3.1 cm (PxLxK) |
| Tuotetyyppi | Tarjoilulautaset |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Kestävä kehitys | -, -, - |
| Materiaalitiedot | Posliini |
| Tuotteen ominaisuudet | Konepesun kestävä, Mikroaaltouunin kestävä |
| Kokoonpanomalli | Painatus ja kaiverrus esineet, pakkaus |
| WARRANTY_REPURCHASE | 3 vuotta |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
