Tietoa tuotteesta Lautanen suorakaide Sidina, 35x26 cm (PxL), turkoosi, hinta 2 kpl
| GTIN | 4099671121554 |
| COLOR | Turkoosi |
| Muoto | suorakaide |
| Leveys | 26 cm |
| Korkeus | 2 cm |
| Pituus | 35 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Posliini |
| pinottava | Kyllä |
| COLORSPACE | Sininen |
| Nettopaino | 1.727 kg |
| Tuotetyyppi | Lautanen |
| Mitat | 35x26x2 cm (PxLxK) |
| Tuotetyyppi | Tarjoilulautaset |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Kestävä kehitys | -, -, - |
| Materiaalitiedot | Posliini |
| Tuotteen ominaisuudet | Konepesun kestävä, Mikroaaltouunin kestävä |
| Kokoonpanomalli | Painatus ja kaiverrus esineet, pakkaus |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
