- Olet täällä: Etusivu »
Tietoa tuotteesta Matala lautanen Sidina, 24 cm (H), beige, hinta 6 kpl
| GTIN | 4099671027658 |
| COLOR | Beige |
| Muoto | pyöreä |
| Halkaisija | 24 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Posliini |
| pinottava | Kyllä |
| COLORSPACE | Beige |
| Nettopaino | 0.644 kg |
| Tuotetyyppi | Lautanen |
| Mitat | 24 cm (H) |
| Tuotetyyppi | Matalat lautaset |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Kestävä kehitys | -, -, - |
| Materiaalitiedot | Posliini |
| Tuotteen ominaisuudet | Konepesun kestävä, Mikroaaltouunin kestävä |
| Kokoonpanomalli | Painatus ja kaiverrus esineet, pakkaus |
| WARRANTY_REPURCHASE | 3 vuotta |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
