- Olet täällä: Etusivu »
Tietoa tuotteesta Matala lautanen Base, 26 cm (H), valkoinen, hinta 6 kpl
| GTIN | 4099671085955 |
| COLOR | Valkoinen |
| Muoto | pyöreä |
| Halkaisija | 26 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Posliini |
| pinottava | Kyllä |
| Reunan leveys | 3.8 cm |
| COLORSPACE | Valkoinen |
| Nettopaino | 0.757 kg |
| COLOR_FRAME | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Lautanen |
| Mitat | 26 cm (H) |
| Tuotetyyppi | Matalat lautaset |
| Tyylimaailma | Simppeli ja tyylikäs |
| Kestävä kehitys | -, - |
| Peilin halkaisija | 18.5 cm |
| Materiaalitiedot | Posliini |
| Tuotteen ominaisuudet | Konepesun kestävä, Mikroaaltouunin kestävä |
| Kokoonpanomalli | Painatus ja kaiverrus esineet, pakkaus |
| WARRANTY_REPURCHASE | 5 vuotta |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
