Tietoa tuotteesta GN-vaunu pyörillä, 7 johteikkoa, 55x100x38cm (SxKxL)
| GTIN | 4099671134196 |
| Paraben pitoisuus | With parking brake, Easy installation, Rustproof and stable |
| COLOR | hopea |
| Syvyys | 38 cm |
| Leveys | 55 cm |
| Korkeus | 100 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Kantavuus (max) | 150 kg |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| COLORSPACE | hopea |
| Nettopaino | 14.5 kg |
| Mitat | 55x38x100 cm (LxSxK) |
| Tuotetyyppi | Keräilyvaunu |
| Materiaalitiedot | Ruostumaton teräs |
| Toimitusmuoto | Purettuna |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
