- Olet täällä: Etusivu »
Tietoa tuotteesta Karahvi Jarra teräskannella, 1,3 l, HxK=8,5×30 cm
| GTIN | 4099671051172 |
| COLOR | Kirkas |
| Muoto | pyöreä |
| Korkeus | 30 cm |
| Tilavuus | 1350 ml |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Lasi |
| COLORSPACE | Kirkas |
| Tuotetyyppi | Karahvit ja Dekantteri |
| Halkaisija (max) | 10 cm |
| Yläosan halkaisija | 8.5 cm |
| Mittaviiva | Ilman |
| Mitat | 8.5x30 cm (HxK) |
| Tuotetyyppi | Karahvit |
| Tyylimaailma | Moderni klassikko |
| Kestävä kehitys | -, - |
| Materiaalitiedot | Borosilikaattilasi |
| Tuotteen ominaisuudet | Konepesun kestävä |
| Kokoonpanomalli | Painatus ja kaiverrus esineet, kappale |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
