- Olet täällä: Etusivu »
Tietoa tuotteesta Viininjäähdytin Gamay, hopea
| GTIN | 4099671065353 |
| COLOR | hopea |
| Korkeus | 24.5 cm |
| Tilavuus | 4.6 l |
| Halkaisija | 21.5 cm |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| COLORSPACE | hopea |
| Tuotetyyppi | Baarikalusteet |
| Mitat | 21.5x24.5 cm (HxK) |
| Tuotetyyppi | Coolerit/syylarit |
| Tyylimaailma | Moderni klassikko |
| Kestävä kehitys | - |
| Alaosan halkaisija | 17 cm |
| Materiaalitiedot | Ruostumaton teräs |
| Tuotteen ominaisuudet | Konepesun kestävä, Ruostumaton |
Yhteensopivia tuotteita
-
Viininjäähdyttimen jalka Gamay, hopea
-
Pöytäteline viininjäähdyttimelle Peros, hopea
-
Samppanjalasi Vinzenza, 200 ml, 22,5 cm (K), kristalli, hinta 6 kpl
-
Samppanjalasi Chateau, 250 ml, 21,6 cm (K), kristalli, hinta 6 kpl
-
Samppanjalasi Amilia 300 ml, 17,3 cm (K), kristalli, hinta 6 kpl
-
Samppanjalasi Exaltation, 350 ml, 23,5 cm (K), kristalli, hinta 6 kpl
-
Samppanjalasi Power, 240 ml, 22,6 cm (K), kristalli, hinta 6 kpl
-
Samppanjalasi Teplena, 160 ml, 19,8 cm (K), hinta 6 kpl
-
Samppanjalasi Lya, 170 ml, 23 cm (K), kristalli, hinta 6 kpl
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
