- Olet täällä: Etusivu »
Tietoa tuotteesta GN-kansi BASIC 1/1 GN, aukko ottimelle, RST
| GTIN | 4099671108173 |
| Koko | GN 1/1 |
| Paraben pitoisuus | Rustproof, Practical GN size, Konepesun kestävä |
| COLOR | hopea |
| Leveys | 32.5 cm |
| Pituus | 53 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| pinottava | Kyllä |
| Paksuus | 7 mm |
| COLORSPACE | hopea |
| Tuotetyyppi | GN-kannet |
| Mitat | 53x32.5 cm (PxL) |
| Tuotetyyppi | GN-kannet |
| GN-yhteensopivuus | Kyllä |
| Materiaalitiedot | Ruostumaton teräs |
| Tuotteen ominaisuudet | Ruostumaton, Konepesun kestävä |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
