- Olet täällä: Etusivu »
Tietoa tuotteesta Oluttuoppi kahvalla, 0,64 l, mittaviiva 0,5 l, hinta 6 kpl
| GTIN | 4099671105301 |
| Paraben pitoisuus | Konepesun kestävä, Thick-walled, Heavy quality |
| COLOR | Kirkas |
| Korkeus | 16 cm |
| Tilavuus | 640 ml |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Lasi |
| COLORSPACE | Kirkas |
| Nettopaino | 760 g |
| Tuotetyyppi | Olutlasi |
| Halkaisija (max) | 12.6 cm |
| Yläosan halkaisija | 7.6 cm |
| Mittaviiva | 0.5 l |
| Mitat | 7.6x16 cm (HxK) |
| Tuotetyyppi | Kannut |
| Kestävä kehitys | -, -, - |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
