Tietoa tuotteesta Longdrink-lasi Casablanca, 480 ml, 16 cm (K), pinottava, hinta 24 kpl
| GTIN | 8693357021457 |
| Paraben pitoisuus | pinottava, Konepesun kestävä, Karkaistu lasi, Thick-walled and robust, Heavy quality |
| COLOR | Kirkas |
| Korkeus | 16 cm |
| Tilavuus | 480 ml |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Lasi |
| pinottava | Kyllä |
| COLORSPACE | Kirkas |
| Nettopaino | 474 g |
| Tuotetyyppi | Grogilasit |
| Halkaisija (max) | 8.6 cm |
| Yläosan halkaisija | 8.6 cm |
| Mittaviiva | Ilman |
| Mitat | 8.6x16 cm (HxK) |
| Tuotetyyppi | Longdrink-lasit |
| Tyylimaailma | Simppeli ja tyylikäs |
| Kestävä kehitys | -, -, - |
| Alaosan halkaisija | 6.2 cm |
| Materiaalitiedot | Lasi |
| Tuotteen ominaisuudet | Konepesun kestävä |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
