Tietoa tuotteesta Juomalasi Casablanca 140 ml, 7,6 cm (K), pinottava, hinta 12 kpl
| GTIN | 8693357092891 |
| Paraben pitoisuus | pinottava, Konepesun kestävä, Karkaistu lasi, Thick-walled and robust, Heavy quality |
| COLOR | Kirkas |
| Korkeus | 7.6 cm |
| Tilavuus | 140 ml |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Lasi |
| pinottava | Kyllä |
| COLORSPACE | Kirkas |
| Nettopaino | 179 g |
| Tuotetyyppi | Juomalasit |
| Halkaisija (max) | 7 cm |
| Yläosan halkaisija | 7 cm |
| Mittaviiva | Ilman |
| Mitat | 7x7.6 cm (HxK) |
| Tuotetyyppi | Juomalasit |
| Tyylimaailma | Simppeli ja tyylikäs |
| Kestävä kehitys | -, -, - |
| Alaosan halkaisija | 4.8 cm |
| Materiaalitiedot | Lasi |
| Tuotteen ominaisuudet | Konepesun kestävä |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
