Tietoa tuotteesta Murojakelija Natchez 8.8-1/1, 3 x 4 litraa, musta, vintage valkoinen
| GTIN | 4099671332400 |
| Koko | GN 1/1 |
| COLOR | Vintage-valkoinen, Kirkas, Musta |
| Muoto | suorakaide |
| Leveys | 37 cm |
| Korkeus | 65 cm |
| Pituus | 57.5 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Sekoitemateriaali |
| COLORSPACE | Monivärinen |
| Tuotetyyppi | Buffet |
| Mitat | 57.5x37x65 cm (PxLxK) |
| Tuotetyyppi | Stations/Dispensers |
| Tyylimaailma | Luonnonläheinen ja rustiikki |
| Kestävä kehitys | -, -, - |
| Materiaalitiedot | Muovi, puu, ruostumaton teräs 18/0 |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
