Tietoa tuotteesta Pöytätabletti Emporia, keinonahka, musta, 44x32,5 cm, hinta 2 kpl
| GTIN | 4099671035974 |
| COLOR | Musta |
| Leveys | 44 cm |
| Pituus | 32.5 cm |
| Kuvio | Kuvioimaton |
| Grammapaino | 700 g/m² |
| Materiaali | Keinonahka |
| Sertifioitu | OEKO-TEX® STANDARD 100 - 23.HDE.12950 |
| COLORSPACE | Musta |
| Pyyhittävä | Kyllä |
| Tuotetyyppi | Pöytätabletti |
| Mitat | 44x32.5 cm (LxP) |
| Tuotetyyppi | Pöytätabletti |
| Tyylimaailma | Korkealaatuinen |
| Kestävä kehitys | -, - |
| Materiaalitiedot | 91 % PVC, 9 % PU |
| Hoito-ohjeet | Käsinpesu max 40 °C, Älä klooraa tai valkaise, Rumpukuivaus kielletty, Silitys kielletty, Kuivapesu kielletty |
| Tekstiilin viimeistely | Pyyhittävä |
| Käyttöympäristö | Sisäkäyttöön, Ulkokäyttöön |
Yhteensopivia tuotteita
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
