Tietoa tuotteesta Tarjotin ruostumatonta terästä Kanon, 30x22 cm (PxL), ovaali
| GTIN | 4099671105455 |
| COLOR | hopea |
| Muoto | Ovaali |
| Leveys | 22 cm |
| Korkeus | 2 cm |
| Pituus | 30 cm |
| Elintarvikekelpoinen | Kyllä |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| pinottava | Kyllä |
| COLORSPACE | hopea |
| Nettopaino | 0.212 kg |
| Tuotetyyppi | Buffet |
| Mitat | 30x22x2 cm (PxLxK) |
| Tuotetyyppi | Platters |
| Kestävä kehitys | - |
| Materiaalitiedot | Ruostumaton teräs |
Saattaisit olla kiinnostunut näistä
Kokin pitkä esiliina Pero 98x77 cm (PxL), liituraita, musta
19,70 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
Keittiöpyyhe Bremen 100 % puuvilla, sininen ja punainen, hinta 10 kpl
19,15 €
Ladataan tuotteen saatavuustietoa
